info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Bozita

Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030263
Konservi kaķiem Bozita Beef Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:vis..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030148
Konservi kaķiem Bozita Beef Chunks in Sauce Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:vis..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030187
Konservi kaķiem Bozita Chicken liver Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SA..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030151
Konservi kaķiem Bozita Chicken&Turkey Chunks in Sauce Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistē..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030186
Konservi kaķiem Bozita Crayfish Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030328
Konservi kaķiem Bozita Duck Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:vis..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Mitrā barība kaķiem Bozita Elk Chunks in Jelly, alnis želejā (370g)
Izpārdots
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030262
Konservi kaķiem Bozita Elk Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:vist..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030189
Konservi kaķiem Bozita Extra Chicken Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SA..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030314
Konservi kaķiem Bozita Lamb Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:vis..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030190
Konservi kaķiem Bozita Rabbit Chunks in Jelly Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:v..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030149
Konservi kaķiem Bozita Rabbit Chunks in Sauce Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS:v..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Ražotājs: Bozita Produkta kods: 030147
Konservi kaķiem Bozita Reindeer Chunks in Sauce Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem un kaķēniem.IEGUVUMI:Sulīgi gaļas gabaliņi pārstrādājama iepakojuma. Gabaliņi želejā satur svaigu gaļu (93%), tie ir ar zemu tauku saturu un ar dabiski augstu taurīna saturu. Palīdz uzlabot kaķa imūnsistēmu.SASTĀVS..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 14 (Kopā lapu - 2)