info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Liwi

Ražotājs: LIWI Produkta kods: nakts-sliekas
Dzīvas sliekas.Plastmasas kārbāKopā ir 10 gabPirms nosūtīšanas klientam, mēs vienmēr pārbaudām dzīvo ēsmu. Mēs nosūtam svaigu preci labā stāvoklī. Jāteic, ka Zootop.lv nav atbildīgs par dzīvo ēsmu, kas ir gājusi bojā transportēšanas laikā (gaisa trūkuma dēļ, pārmērīgi zemas vai pārmērīgi augstas tem..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Ražotājs: LIWI Produkta kods: sliekas-nr2
Dzīvas sliekas kārbiņā, izmērs N2.Iepakotas plastmasas kārbāKārbā līdz 35 gab. Pirms nosūtīšanas klientam, mēs vienmēr pārbaudām dzīvo ēsmu. Mēs nosūtām svaigu preci labā stāvoklī. Jāteic, ka Zootop.lv nav atbildīgs par dzīvo ēsmu, kas ir gājusi bojā transportēšanas laikā (gaisa trūkuma dēļ, pā..
1,80€
Bez nodokļa:1,49€
Ražotājs: LIWI Produkta kods: sliekas-nr3
Dzīvas sliekas kārbiņā, izmērs N3.Iepakotas plastmasas kārbāKārbā līdz 25 gab. Pirms nosūtīšanas klientam, mēs vienmēr pārbaudām dzīvo ēsmu. Mēs nosūtām svaigu preci labā stāvoklī. Jāteic, ka Zootop.lv nav atbildīgs par dzīvo ēsmu, kas ir gājusi bojā transportēšanas laikā (gaisa trūkuma dēļ, pā..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Ražotājs: LIWI Produkta kods: sliekas-nr4
Dzīvas sliekas kārbiņā, izmērs N4.Iepakotas plastmasas kārbāKārbā līdz 15 gab. Pirms nosūtīšanas klientam, mēs vienmēr pārbaudām dzīvo ēsmu. Mēs nosūtām svaigu preci labā stāvoklī. Jāteic, ka Zootop.lv nav atbildīgs par dzīvo ēsmu, kas ir gājusi bojā transportēšanas laikā (gaisa trūkuma dēļ, pā..
1,95€
Bez nodokļa:1,61€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)