info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Ēsmas un piedevas

N-G mix Garnele - papildbarība zivīm ar garneļu piedevu 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-garnele
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Sāļie biskvīta cepumi ar garneļu piedevu. Papildināti ar dažādām jūrasaugu sastāvdaļām, tie dod makšķerniekam iespēju izmantot šo barību gan siltā, gan aukstā ūdenī. Šāda barības vielu un aromātu kombinācija rada interesi ne tikai vidēja lieluma zivīm, ar t..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
N-G mix Upe - papildbarība zivīm 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-upe
Zivju iebarošanas barība. Vidēji rupja frakcija. Ar papildus pievienotu barības līmi un balastu labākai barības bumbu noturībai pret stipru straumi. Svaigs, dabisks citrusaugu aromāts. Dekora elements „Pastančino” (krāsainie graudiņi).Ražotājs: N-G mix, LatvijāPreces krāsa var atšķirties no attēlā r..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Papildbarība zivīm Dobele 5kg Papildbarība zivīm Dobele 5kg
Izpārdots
Ražotājs: Dobeles dzirnavnieks Produkta kods: 4750020080716
Papildbarība zivīm Dobele.LIETOŠANA: Barība tiek ražota granulās un ir ūdeni grimstoša. Barība satur dažadus vitamīnus, mikroelementus un ir pievilcīga zivīm ar papildu proteīnu „treknumam”. Barība ūdenī labi uzbriest un lēni grimst, tāpēc nav izēdināmi lieli barības daudzumi uzreiz. Paredzēta sazān..
5,25€
Bez nodokļa:4,34€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300080
Traper Classic Breksis ir specializēta barība brekšiem. Termiski apstrādāta, ar lielisku garšu un unikālu aromātu. Ātri pievilina brekšus uz ēsmas vietu un notur zivis ļoti ilgu laiku. Pēc samitrināšanas un kārtīgas sajaukšanas barība jāizberž caur sietu, lai vienmērīgi samitrinātu. Barības efektivi..
2,90€
Bez nodokļa:2,40€
Traper Feeder cold water - Papildbarība zivīm Traper aukstam ūdenim 1 kg Traper Feeder cold water - Papildbarība zivīm Traper aukstam ūdenim 1 kg
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300149
Traper Feeder cold water - Papildbarība zivīm Traper aukstam ūdenim.Izgatavots, pamatojoties uz termiski apstrādātām dabīgām sastāvdaļām, ar perfektu konsistenci. Bariba ir piesūcināta ar dažādu sēklu eļļas ekstraktiem. Sakarā ar perfektu sastāvdaļu līdzsvaru, ēsmu var izmantot padevējos, makšķ..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300027
Traper Sekret Breksis ir specializēta barība brekšiem. Termiski apstrādāta, ar lielisku garšu un unikālu aromātu. Ātri pievilina brekšus uz ēsmas vietu un notur zivis ļoti ilgu laiku. Pēc samitrināšanas un kārtīgas sajaukšanas barība jāizberž caur sietu, lai vienmērīgi samitrinātu. Barības efektivit..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Traper Sekret Bream red - Papildbarība zivīm breksis sarkana 1kg Traper Sekret Bream red - Papildbarība zivīm breksis sarkana 1kg
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300028
Traper Sekret Breksis ir specializēta barība brekšiem. Termiski apstrādāta, ar lielisku garšu un unikālu aromātu. Ātri pievilina brekšus uz ēsmas vietu un notur zivis ļoti ilgu laiku. Pēc samitrināšanas un kārtīgas sajaukšanas barība jāizberž caur sietu, lai vienmērīgi samitrinātu. Barības efektivit..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300023
Traper Sekret Feeder (melna) - ir ideāla makšķerēšanai upēs un ezeros. Barībai ir lieliski sabalansēta frakcija ar izteikti piesātinātu smaržu, kas piemērota visu zivju veidu makšķerēšanai dažādās ūdens tilpnēs. Pareizi samitrināta barība iebarošanas vietā izveido barības mutuli, kas piesaista lielā..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Traper Sekret Feeder Halibut Black - Papildbarība zivīm Fīderis melna 1kg Traper Sekret Feeder Halibut Black - Papildbarība zivīm Fīderis melna 1kg
Izpārdots
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300247
Traper Sekret Feeder Halibut BlackMūsdienu maltā bariba ar augstu olbaltumvielu saturu un visdažādākajām sastāvdaļām.Maisījuma galvenais elements ir visaugstākās kvalitātes zivju milti. Zemes bariba ietilpst arī milti no graudiem, eļļas augu sēklas un ārkārtīgi efektīvas eksotiskas sastāvdaļas.Barib..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300024
Traper Sekret Feeder sarkana - ir ideāla makšķerēšanai upēs un ezeros. Barībai ir lieliski sabalansēta frakcija ar izteikti piesātinātu smaržu, kas piemērota visu zivju veidu makšķerēšanai dažādās ūdens tilpnēs. Pareizi samitrināta barība iebarošanas vietā izveido barības mutuli, kas piesaista lielā..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300030
Traper Sekret Ploc Black (melna) - ir ideāla makšķerēšanai upēs un ezeros. Barībai ir lieliski sabalansēta frakcija ar izteikti piesātinātu smaržu, kas piemērota visu zivju veidu makšķerēšanai dažādās ūdens tilpnēs. Pareizi samitrināta barība iebarošanas vietā izveido barības mutuli, kas piesaista l..
4,05€
Bez nodokļa:3,35€
Ražotājs: Traper Produkta kods: 3300169
Traper Sekret Ploc Red (sarkana) - ir ideāla makšķerēšanai upēs un ezeros. Barībai ir lieliski sabalansēta frakcija ar izteikti piesātinātu smaržu, kas piemērota visu zivju veidu makšķerēšanai dažādās ūdens tilpnēs. Pareizi samitrināta barība iebarošanas vietā izveido barības mutuli, kas piesaista l..
3,63€
Bez nodokļa:3,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 19 (Kopā lapu - 2)