info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Ziemas barība

N-G mix Garnele - papildbarība zivīm ar garneļu piedevu 1kg
Nav noliktavā
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-garnele
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Sāļie biskvīta cepumi ar garneļu piedevu. Papildināti ar dažādām jūrasaugu sastāvdaļām, tie dod makšķerniekam iespēju izmantot šo barību gan siltā, gan aukstā ūdenī. Šāda barības vielu un aromātu kombinācija rada interesi ne tikai vidēja lieluma zivīm, ar t..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Ražotājs: Deepex Produkta kods: 492917
Papildbarība zivīm Deepex Plus vimba.Sastāvs: putraimi, maize, eļļas sēklas, dabīgie garšaugi, aromatizātoriLietošanas instrukcija: Iepakojuma saturu ieberiet tukšā traukā. Vienlaicīgi maisot, pakāpeniski pievienojiet ūdeni (ieteicams izmantot ūdeni no ūdenstilpes, kurā tiks izmantota pagatavojamā b..
3,15€
Bez nodokļa:2,60€
Zivju papildbarība N-G Feeder extra (sarkanā krāsa) 1kg
Nav noliktavā
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: ng-mix-feeder-extra-1kg
Šis produkts ļoti labi pievilina zivis makšķerēšanas vietā, rosina to apetīti, taču nepārbaro tās. Barība paredzēta lietošanai ezeros un upēs visu gadu, arī gruntsmakšķeru barotavās. To var izmantot tīrā veidā, kā arī dažādos barību maisījumos. Makšķerēšanai stiprā straumē vai lielos dziļumos ieteic..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-aukstam-udenim
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Krila un garneļu produktu apvienojums. Sastāvs ir papildināts ar augstvērtīgu proteīnu, kas ir ļoti nepieciešams zivīm ziemas periodā, kad ūdenī ir pieejams tik maz barības vielu. Akcents ir uz dabiskiem un zivīm pazīstamiem produktiem. Šī maisījuma pamatā ..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Zivju papildbarība N-G mix ķiploks 1kg
Nav noliktavā
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-kiploks
Zivju iebarošanas barība. Vidēji rupja frakcija. Nekādas sintētikas! Tikai un vienīgi dabisks aromāts, no kura ir atdalīts stiprais ķiploka sīvums, ir šī maisījuma atslēga. Karpa, karūsa! Esam saņēmuši atsauksmes par vimbu un līni, kuri vēsā ūdenī dod priekšroku tieši šim maisījumam. Smilšu mīkla ar..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...