info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

N-G mix

N-G mix Garnele - papildbarība zivīm ar garneļu piedevu 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-garnele
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Sāļie biskvīta cepumi ar garneļu piedevu. Papildināti ar dažādām jūrasaugu sastāvdaļām, tie dod makšķerniekam iespēju izmantot šo barību gan siltā, gan aukstā ūdenī. Šāda barības vielu un aromātu kombinācija rada interesi ne tikai vidēja lieluma zivīm, ar t..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
N-G mix Upe - papildbarība zivīm 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-upe
Zivju iebarošanas barība. Vidēji rupja frakcija. Ar papildus pievienotu barības līmi un balastu labākai barības bumbu noturībai pret stipru straumi. Svaigs, dabisks citrusaugu aromāts. Dekora elements „Pastančino” (krāsainie graudiņi).Ražotājs: N-G mix, LatvijāPreces krāsa var atšķirties no attēlā r..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Zivju papildbarība N-G Feeder extra (sarkanā krāsa) 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: ng-mix-feeder-extra-1kg
Šis produkts ļoti labi pievilina zivis makšķerēšanas vietā, rosina to apetīti, taču nepārbaro tās. Barība paredzēta lietošanai ezeros un upēs visu gadu, arī gruntsmakšķeru barotavās. To var izmantot tīrā veidā, kā arī dažādos barību maisījumos. Makšķerēšanai stiprā straumē vai lielos dziļumos ieteic..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Zivju papildbarība N-G mix Aukstam ūdenim 1kg
Izpārdots
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-aukstam-udenim
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Krila un garneļu produktu apvienojums. Sastāvs ir papildināts ar augstvērtīgu proteīnu, kas ir ļoti nepieciešams zivīm ziemas periodā, kad ūdenī ir pieejams tik maz barības vielu. Akcents ir uz dabiskiem un zivīm pazīstamiem produktiem. Šī maisījuma pamatā ..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-kiploks
Zivju iebarošanas barība. Vidēji rupja frakcija. Nekādas sintētikas! Tikai un vienīgi dabisks aromāts, no kura ir atdalīts stiprais ķiploka sīvums, ir šī maisījuma atslēga. Karpa, karūsa! Esam saņēmuši atsauksmes par vimbu un līni, kuri vēsā ūdenī dod priekšroku tieši šim maisījumam. Smilšu mīkla ar..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-g-mix-lielais-breksis
Zivju iebarošanas barība. Rupja frakcija. Barības pamatā ir īpaši „N-G mix” ražotnē cepti piparkūku cepumi. Barību veido 17 sastāvdaļas, kas testu rezultātā visvairāk pievilināja lielo breksi. Šis produkts ļoti labi pievilina zivis makšķerēšanas vietā, rosina to apetīti, taču nepārbaro tās. Barība p..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-gmix-vimba
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Par šo barību droši varam teikt: Nr. 1 Baltijā! Garneles, gliemji un dažādi ūdensaugu produkti veido specifisku garšu un smaržu, ko tik ļoti novērtē mūsu upju sudrabs ‒ vimba. Šī recepte tika izstrādāta un testēta vairāk nekā piecus gadus, un tas bija tā vē..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
Ražotājs: N-G mix Produkta kods: n-gmix-vimba-sarkana
Zivju iebarošanas barība. Smalka frakcija. Arī par šo barību droši varam teikt: „Nr. 1 Baltijā!” Turpinot šo sēriju, jau otro gadu piedāvājam barību spilgti sarkanā krāsā. Garneles, gliemji un dažādi ūdensaugu produkti veido specifisku garšu un smaržu, ko tik ļoti novērtē mūsu upju sudrabs ‒ vimba. ..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)