info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Purina Pro Plan

Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591059
PRO PLAN Cat Delicate - sausā barība jutīgiem kaķiem 10kgSabalansēta barība kaķiem ar jutīgu ādu un/vai jutīgu gremošanas sistēmu, ar tītara gaļu un rīsiem.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantiem, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priek..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Pro Plan Delicate konservi kaķiem ar okeāna zivīm 85g
Jaunums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591074
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, jutīgiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar zivīm mērcē;Barība veicina gremošanas veselību;Palīdz samazināt ar barību saistītas ādas reakcijas;Ļoti augsta sagremojamība augstas kvalitātes sastāvdaļu dēļ.Sastāvs: Gaļa un subprodukti, augu olbaltumvielu ekstr..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Pro Plan Delicate konservi kaķiem ar tītara gaļu 85g
Jaunums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591073
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, jutīgiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar tītara gaļu mērcē;Barība veicina gremošanas veselību;Palīdz samazināt ar barību saistītas ādas reakcijas;Ļoti augsta sagremojamība augstas kvalitātes sastāvdaļu dēļ.Sastāvs: Gaļa un subprodukti (ieskaitot 4 % tīta..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Pro Plan Kitten konservi kaķēniem ar tītara gaļu 85g
Jaunums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591075
Pilnvērtīga mitrā barība kaķēniem.Piemērota arī grūsnām un laktējošām kaķenēm;Palīdz atbalstīt veselīgas redzes un smadzeņu attīstību;Palīdz atbalstīt kaulu un muskuļu attīstību.Sastāvs: Gaļa un subprodukti (tai skaitā 4 % tītara gaļa), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju subprodukti, eļļas..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Pro Plan Light, kaķiem ar lieko svaru (tītars) 10kg, 1-7gadi, uzmanību derīguma termiņu izlietot līdz 05.2023 g.
Izpārdots
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591064
Uzmanību derīguma termiņu izlietot līdz 05.2023 g.PRO PLAN LIGHT Cat Adult - sausā barība kaķiem ar lieko svaru 10kgBarība svara samazināšanai un slaida ķermeņa uzturēšanai kaķiem, kuriem ir tendence uz lieko svaru. Ar tītara gaļu un rīsiem.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo ka..
71,00€
Bez nodokļa:58,68€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591039
Sausā barība pieaugušiem kaķiem ar vistu un rīsiem Pro Plan Adult Chicken and Rice.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantus, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priekšrocības:Ļoti garšīga un viegli sagremojama barība, kuras galvenā sastāvda..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 592067
Super Premium klases sausā barība ar lasi mazu šķirņu pieaugušiem suņiem ar jutīgu ādu.Sastāvā OPTIDERMA – īpaša uzturvielu kombinācija, kas ietver olbaltumvielas, taukskābes, B grupas vitamīnus un cinku. Tā uzlabo ādas stāvokli un uztur skaistu apmatojumu;Viegli sagremojama barība – sastāvā ierobež..
5,75€
Bez nodokļa:4,75€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591050
Sabalansēta barība sterilizētiem kaķiem ar tītara gaļu. Satur OPTIRENAL – īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantus, kas palēnina novecošanās procesu. Satur augstu olbaltumvielu (41%) daudzumu un nešķīstošās šķiedrvielas (5,5%), kas palīdz samazināt sagremoja..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Pro Plan sterilised - sausā barība pieaugušiem sterelizētiem kaķiem (lasis) 10kg, 1-7gadi, RENAL, nieres
Izpārdots
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591047
Sausā barība pieaugušiem sterelizētiem kaķiem Pro Plan Sterilised.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantus, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priekšrocības:Satur augstu olbaltumvielu (41%) daudzumu un nešķīstošās šķiedrvielas (5,5%), kas ..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Pro Plan Sterilised cat Senior, sterilizētiem kaķiem(tītars)10kg, 7+ , Longevis, ilgs mūžs
Izpārdots
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591055
Pro Plan Sterilised cat Senior (Longevis) 7+ sausā barība sterilizētiem kaķiem 10kg.Barība kaķiem, kas ir vecāki par 7 gadiem ar tītara gaļu un rīsiem. Satur uzturvielu maisījumu Longevis. Pierādīts, ka barība pagarina kaķa mūža ilgumu un uzlabo dzīves kvalitāti kaķiem, kas ir vecāki par 7 gadiem.Ba..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Pro Plan Sterilised konservi kaķiem ar liellopa gaļu 85g
Jaunums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591072
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, sterilizētiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar liellopa gaļu mērcē;Satur antioksidantus, kas uzlabo organisma dabiskās aizsargspējas;Pateicoties augstam mitruma saturam atbalsta sterilizētu kaķu urīnceļu veselību; Pazemināts tauku saturs palīdz mazin..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Pro Plan Sterilised konservi kaķiem ar vistas gaļu 85g
Jaunums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591071
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, sterilizētiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar vistas gaļu mērcē;Satur antioksidantus, kas uzlabo organisma dabiskās aizsargspējas;Pateicoties augstam mitruma saturam atbalsta sterilizētu kaķu urīnceļu veselību; Pazemināts tauku saturs palīdz mazināt..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...