info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Purina Pro Plan

Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591080
Super Premium klases sausā barība ar jēra gaļu pieaugušiem kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.Ierobežots olbaltumvielu avotu skaits, kas samazina barības nepanesamības iespēju;Satur šķiedrvielu maisījumu (rīsi, kukurūza, biešu mīkstums), kas nodrošina gremošanas orgānu veselību un veiksmīgu barības..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591059
PRO PLAN Cat Delicate - sausā barība jutīgiem kaķiem 10kgSabalansēta barība kaķiem ar jutīgu ādu un/vai jutīgu gremošanas sistēmu, ar tītara gaļu un rīsiem.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantiem, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priek..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591074
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, jutīgiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar zivīm mērcē;Barība veicina gremošanas veselību;Palīdz samazināt ar barību saistītas ādas reakcijas;Ļoti augsta sagremojamība augstas kvalitātes sastāvdaļu dēļ.Sastāvs: Gaļa un subprodukti, augu olbaltumvielu ekstr..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591073
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, jutīgiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar tītara gaļu mērcē;Barība veicina gremošanas veselību;Palīdz samazināt ar barību saistītas ādas reakcijas;Ļoti augsta sagremojamība augstas kvalitātes sastāvdaļu dēļ.Sastāvs: Gaļa un subprodukti (ieskaitot 4 % tīta..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591075
Pilnvērtīga mitrā barība kaķēniem.Piemērota arī grūsnām un laktējošām kaķenēm;Palīdz atbalstīt veselīgas redzes un smadzeņu attīstību;Palīdz atbalstīt kaulu un muskuļu attīstību.Sastāvs: Gaļa un subprodukti (tai skaitā 4 % tītara gaļa), augu olbaltumvielu ekstrakti, zivis un zivju subprodukti, eļļas..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591039
Sausā barība pieaugušiem kaķiem ar vistu un rīsiem Pro Plan Adult Chicken and Rice.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantus, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priekšrocības:Ļoti garšīga un viegli sagremojama barība, kuras galvenā sastāvda..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 592067
Super Premium klases sausā barība ar lasi mazu šķirņu pieaugušiem suņiem ar jutīgu ādu.Sastāvā OPTIDERMA – īpaša uzturvielu kombinācija, kas ietver olbaltumvielas, taukskābes, B grupas vitamīnus un cinku. Tā uzlabo ādas stāvokli un uztur skaistu apmatojumu;Viegli sagremojama barība – sastāvā ierobež..
5,75€
Bez nodokļa:4,75€
Pro Plan Sterilised Cat 7+ Turkey Longevis sterilizētiem kaķiem(tītars)10kg
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591055
Pro Plan Sterilised cat Senior (Longevis) 7+ sausā barība sterilizētiem kaķiem 10kg.Barība kaķiem, kas ir vecāki par 7 gadiem ar tītara gaļu un rīsiem. Satur uzturvielu maisījumu Longevis. Pierādīts, ka barība pagarina kaķa mūža ilgumu un uzlabo dzīves kvalitāti kaķiem, kas ir vecāki par 7 gadiem.Ba..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591044
Super Premium klases sausā barība ar vistas gaļu pieaugušiem, sterilizētiem kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.Satur šķiedrvielu maisījumu (rīsi, kukurūza, biešu mīkstums), kas nodrošina gremošanas sistēmas veselību un veiksmīgu barības izvadīšanu cauri gremošanas traktam;Pateicoties samazinātam ta..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591047
Sausā barība pieaugušiem sterelizētiem kaķiem Pro Plan Sterilised.Satur OPTIRENAL - īpašu uzturvielu maisījumu, kas uzlabo kaķu nieru funkciju, un antioksidantus, kas palēnina novecošanās procesu.Barības priekšrocības:Satur augstu olbaltumvielu (41%) daudzumu un nešķīstošās šķiedrvielas (5,5%), kas ..
73,60€
Bez nodokļa:60,83€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591072
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, sterilizētiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar liellopa gaļu mērcē;Satur antioksidantus, kas uzlabo organisma dabiskās aizsargspējas;Pateicoties augstam mitruma saturam atbalsta sterilizētu kaķu urīnceļu veselību; Pazemināts tauku saturs palīdz mazin..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Ražotājs: Purina Pro Plan Produkta kods: 591071
Pilnvērtīga un sabalansēta mitrā barība pieaugušiem, sterilizētiem kaķiem.Maigi gabaliņi ar vistas gaļu mērcē;Satur antioksidantus, kas uzlabo organisma dabiskās aizsargspējas;Pateicoties augstam mitruma saturam atbalsta sterilizētu kaķu urīnceļu veselību; Pazemināts tauku saturs palīdz mazināt..
1,25€
Bez nodokļa:1,03€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 14 (Kopā lapu - 2)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...