info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Rinti

Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92021
Konservi suņiem Rinti Gold Mini Beef/PerlhuhnAugstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar lielopu un pērļu vistu gaļuNesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājusRažošanas laikā tiek saglabāta sākotnējā gaļas garšaSastāvs: liellops 38%, pērļu vista (4%), nieres, ..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92542
Konservi kucēniem – Rinti Kennerfleisch Junior ChickenPilnvērtīga mitrā barība ar vistas gaļu kucēniem.Gaļas un iekšējo orgānu saturs – 70 %;Satur laša eļļu, kura palīdz smadzeņu attīstībai un veselībai;Bez pievienotām krāsvielām, konservantiem, sojas;Biešu šķiedra palīdz regulēt gremošanu.Sastāvs: ..
2,34€
Bez nodokļa:1,93€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92023
Konservi suņiem Rinti Gold Mini Deer and BeefAugstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar brieža un lielopa gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta sākotnējā gaļas garša.Sastāvs: liellops 33%, aknas, briedis (6%), nieres,..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Konservi suņiem - Rinti Singlefleisch Ziege Pur ar kazas gaļu 400g Konservi suņiem - Rinti Singlefleisch Ziege Pur ar kazas gaļu 400g
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 94046
Rinti Singlefleisch Ziege Pur ar kazas gaļu - konservi suņiem 400gPilnvērtīga Super Premium klases barība ar kazas gaļu pieaugušiem suņiem, piemērota arī jutīgiem un izvēlīgiem suņiem. Tā kā sastāvā ir tikai kaza gaļa, tiek samazināts barības alerģiju un nepanesības risks.Bagāta ar olbaltumvielām.Ne..
3,06€
Bez nodokļa:2,53€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92024
Konservi suņiem Rinti Gold Mini Duck and ChickenAugstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar vistas un pīles gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta sākotnējā gaļas garša.Sastāvs: vistas gaļa 34%, plaušas, nieres, pīle (6..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92024-6
Cena spēkā, pasūtot vismaz 6gb x 100g. Cena norādīta par vienu bundžiņu!Konservi suņiem Rinti Gold Mini Duck and ChickenAugstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar vistas un pīles gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta ..
0,79€
Bez nodokļa:0,65€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92022
Konservi suņiem Rinti Gold Mini Chicken and GooseAugstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar vistas un zoss gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta sākotnējā gaļas garša.Sastāvs: vistas gaļa 34%, plaušas, nieres, zoss (4..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92026
Konservi suņiem Rinti Gold Mini Truthanh and Kaninchen Augstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar trusi un tītaru gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta sākotnējā gaļas garša.Sastāvs: truša gaļa 38%, tītara gaļa (..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 92025
Rinti Gold Mini Wachtel and Geflugel - Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem ar paipalu un mājputnu gaļu.Augstas kvalitātes mitrā barība suņiem ar ar paipalu un mājputnu gaļu;Nesatur sojas vai graudu piedevas, konservantus, krāsvielas un garšas pastiprinātājus;Ražošanas laikā tiek saglabāta sākotnēj..
0,87€
Bez nodokļa:0,72€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 91057
Konservi suņiem Rinti Kennerfleisch Poultry HeartsPilnvērtīga, sabalansēta mitrā barība ar vistu sirdīm pieaugušiem suņiem, kura atbilst visām uztura vajadzībām.Ar augstu gaļas saturu - 70% gaļas un subproduktu.Ar Omega 3 taukskābēm (linsēklu eļļa), kas veicina ķermeņa un šūnu aizsardzību.Ar biešu š..
2,34€
Bez nodokļa:1,93€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 91040
Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem ar teļa gaļu želejā• Ar augstu gaļas saturu - 70% gaļas un subproduktu.• Ar Omega 3 taukskābēm (linu eļļa), kas tiek izmantotas, lai aizsargātu ķermeni un šūnas.• Ar biešu šķiedrvielām, kurām ir regulējoša iedarbība uz gremošanu.• Bez graudiem, ogļhidrātiem un s..
2,34€
Bez nodokļa:1,93€
Ražotājs: Rinti Produkta kods: 91051
Konservi suņiem Rinti Kennerfleisch Rind ar liellopa gaļu Pilnvērtīga, sabalansēta mitrā barība ar liellopa gaļu pieaugušiem suņiem, kura atbilst visām uztura vajadzībām.• Ar augstu gaļas saturu - 70% gaļas un subproduktu.• Ar Omega 3 taukskābēm (linsēklu eļļa), kas veicina ķermeņa un šūnu aizs..
2,34€
Bez nodokļa:1,93€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...