info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Tīrīšanas līdzekļi

Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 15234
Dezodorants kaķu tualetei - Beaphar Odour Killer. Novērš nepatīkamo smaku rašanās iemeslus. Sastāvā esošās baktērijas (nekaitīgas dzīvniekiem) sašķeļ ureāzes fermentu līdz ogļskābajai gāzei un ūdenim, neļaujot izdalīties neptīkamajai smakai. Lietošanas pamācība: piemērots visiem pakaišiem. 20 grami ..
10,09€
Bez nodokļa:8,34€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13286
Dezodorants kaķu tualetei - Beaphar Odour killer Orchidee. Unikālā urīna iekapsulēšanas tehnoloģija ātri uztver smakas avotus (amonjaku), atbrīvojot no tiem kaķu tualetes pakaišus! Tad darbību sāk enzīmu inhibitors, kas darbojas pat ilgtermiņā, sadalot urīna komponentus līdz oglekļa dioksīdam un ūde..
10,09€
Bez nodokļa:8,34€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13715
Līdzeklis telpām, lai iznīcinātu parazītus - Beaphar  Bio carpet spray. Bio aerosols telpu apstrādei no parazītiem. 100% dabīgs aerosols paredzēts mājas dzīvnieku aizsardzībai no parazītiem. Iznīcina parazītus jebkurā to attīšanas stadijā (pieaugušie, olas, kāpuri, kūniņas). 400ml pudeles pieti..
12,41€
Bez nodokļa:10,26€
Ražotājs: Men For San Produkta kods: 350033
MEN FOR SAN Urine and Stain Remover, 500mlKaķu un suņu urīna traipu iznīcinātājs. Darbojas nekavējoties. Spēcīgs līdzeklis, kura darbība balstās uz enzīmu īpašībām (bakterioloģiskā darbība). Iedarbīgs arī uz veciem urīna traipiem uz audumiem.Izmantošana: izsmidzināt līdzekli uz traipa, dažas minūtes..
7,24€
Bez nodokļa:5,98€
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 23232
Tīrīšanas birste - Trixie Dzīvnieku spalvu noņemšanas birste Krāsa - pelēka Trixie  Unikālā birste ir ar mīkstiem un bieziem gumijas sariem, lai noberztu un notīrītu drēbes un paklājus Birste dzīvnieku spalvu noņemšanai uzreiz notīra matus, spalvas no sēdekļiem, paklājiem un mīkstajām mēbelēm..
6,23€
Bez nodokļa:5,15€
Tīrīšanas birste Trixie Lint roller with brush Tīrīšanas birste Trixie Lint roller with brush
Izpārdots
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 23234
Tīrīšanas birste - Trixie Lint roller with brush, 23 cm Birste ir piemērota polsteru apdarei kā arī tekstilizstrādājumiemĀtri atbrīvojas no dzīvnieku apmatojuma uz drēbēm ar silikona rullīša un birstes palīdzību Birste atbrīvo no apmatojuma tekstilizstrādājumus un mēbeles Silikona rullis savāc putek..
3,89€
Bez nodokļa:3,21€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...