info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Rotaļlietas kaķiem

Rotaļlieta kaķiem Rullis no Trixie (28 cm)
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 43134
Rotaļlieta kaķiem - Rullis no Trixie    sizala / (poliesters)    poliestera vilnas pildījums    ar grabošu rotaļlietu    krāsa:  gaiši pelēka    Garums: 28 cm    Diam. - 10 cm..
9,37€
Bez nodokļa:7,74€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Active-Mouse (8 cm)
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 45796
Rotaļlieta kaķiem. Plīša pele 8 cm Aktīvā pele darbojas uz baterijām (iekļutas komplektā) Apstājas un atkal uzsāk kustēties ja pieskaras. Maina virzienu pati no sevis. Stimulē kaķa dabiskos mednieka instinktus...
13,29€
Bez nodokļa:10,98€
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 4594
Rotaļlieta kaķiem - Trixie attistošā stratēģiskā spēle kaķiem Plastmasas platforma ar gumijotu pamatni, uz kuras ir 7 lodveida ķermeņi, zem kuriem var paslēpt kārumu. Spēle attīstā dabiskos instinktus, domāšanu un uzlabo fizisku formu. Tā ir piemērota arī gan gados vecākiem, gan slimiem dzīvniekiem...
10,62€
Bez nodokļa:8,78€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Balls and rollers, plastmasa
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 4099
Rotaļlieta kaķiem - TRIXIE Balls and rollers, plastmasa Izmērs diametrā: 4.5 cm / 4 cm..
0,46€
Bez nodokļa:0,38€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Bobo shuttlecock with mouse, plush (15 cm)
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 45730
Rotaļlieta kaķiem. Skanoša auduma bumba ar spalvām un peli Garums - 15 cm, īpaši izturīga, augstas kvalitātes. Neatstājiet kaķi bez uzraudzības, kad tas spēlējas ar rotaļlietu...
5,43€
Bez nodokļa:4,49€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Cat Activity Snack mouse, plastic (9 cm)
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 41363
Rotaļlieta kaķiem - Trixie Cat Activity Snack mouse, plasticCaurspīdīga pele, kurā var ielikt barību vai gardumus. Palīdz palēnināt ēšanas ātrumu vai ļauj vienkārši palutināt mīluli, padarot rotaļāšanos interesantāku un gardāku. Izmēri: 9 cm Pieejama dažādās krāsās..
2,94€
Bez nodokļa:2,43€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Cat Activity Tunnel Feeder
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 46002
Barības trauks, rotaļlieta un stratēģiska spēle kaķiem – Trixie, kas nodrošinās fiziskas aktivitātes, domāšanu, stimulēs dabiskos instinktus. Barība vai kārumi izkrīt pa 6 dažādām caurulēm. Var izmantot arī ikdienas barošanai. Izgatavots no plastmasas, pamatnei neslīdoši gumijas gredzeni, piemērots ..
19,58€
Bez nodokļa:16,18€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Cat Fix & Catch Rotaļlieta kaķiem Trixie Cat Fix & Catch
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 41416
Rotaļlieta kaķiem - Trixie Cat Fix & Catch Paredzēta stiprināšanai pie koka un citām gludām virsmām. Komplektā ir iekļauti piesūcekņi un bumbiņas. Komplekts ir izgatavots no plastmasas. Bumbiņu diametrs: 4 cm Rotaļlietas izmērs: 45 cm..
3,71€
Bez nodokļa:3,07€
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 45576
Rotaļlieta kaķiem - Cat Snack Ball, 5cm  Rotaļlieta kaķim. Bumba gardumu paslēpšanai. Plastmasas bumba. Gardums izkrīt, kad kaķis ar to spēlējas un viļļā. Bumbā iebūvētais labirints aizkavē kāruma izkrišanu uzreiz. Rotaļas ar šo bumbu veicina kaķim domāšanu.   Diametrs: 5 cm..
2,40€
Bez nodokļa:1,98€
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 4505
Rotaļlieta kaķiem -Trixie Cat's Chees 36*8*26/26cm Kaķiem visu laiku ļoti patīk rotaļāties. Piemērotas kaķu rotaļlietas garantēs mūsu mīluļa labklājību. Šī rotaļlieta izklaidējošā un pozitīvā veidā nodrošina dzīvniekam garīgo aktivitāti. Rotaļlietu ērti nest zobos. Iepriecini savu mīluli ar jaunām r..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 4106
Rotaļlieta kaķiem - Feather teaser 50cmKaķiem visu laiku ļoti patīk rotaļāties. Piemērotas kaķu rotaļlietas garantēs mūsu mīluļa labklājību. Šī rotaļlieta izklaidējošā un pozitīvā veidā nodrošina dzīvniekam garīgo aktivitāti. Rotaļlietu ērti nest zobos. Iepriecini savu mīluli ar jaunām rotaļlietām! ..
1,72€
Bez nodokļa:1,42€
Rotaļlieta kaķiem Trixie Feather Twister Rotaļlieta kaķiem Trixie Feather Twister
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 46020
Rotaļlieta kaķiem -Trixie Feather Twister Rotaļlieta tiek kustināta uz riņķi ar motora palīdzību. Rotaļlietu var darbināt 2 režīmos - nepārtraukta griešanās vai griešanās ar uzstādītu intervālu pārtraukumiem. Rotaļieta ir stabila un neslīd, pateicoties gumijas pēdiņām. Darbināma ar baterijām. Izgata..
22,71€
Bez nodokļa:18,77€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 39 (Kopā lapu - 4)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...