info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Smiltis un pakaiši

Ražotājs: Cats'Best Produkta kods: 4002973000861
Cat's Best 100% bioloģiski noārdāms saliekamais kompostējamais kaķu pakaiši. Jūs to varat vienkārši noņemt tualetē.Kaķu labākais Cat's Best    kaķu pakaiši ir pat 3 reizes efektīvāki nekā citi kaķu pakaiši, jo mitrums tiek uzglabāts dabisko augu savākšanas sistēmās. Tāpēc Cat's Best  ..
6,26€
Bez nodokļa:5,17€
Ražotājs: Nature Land Produkta kods: 808097
Kockolit ML Wooden Rolls 8L - Dabīgie granulu pakaiši dzīvniekiem koka granulas ar meža aromātuUniversāli pakaiši dzīvnieku tualetēm un būriem;Ideāls risinājums, ja dzīvojat mājā, kurā ir dažādi dzīvnieki;Videi draudzīgi, piemēroti kompostēšanai, nesatur ķīmiskas un toksiskas vielas;Pakaiši piemērot..
7,09€
Bez nodokļa:5,86€
Ražotājs: Green Cat Produkta kods: 63597
Green Cat kukurūzas pakaiši kaķu tualetēm.Cementējoši pakaiši no kukurūzas un graudaugiem.Pakaišus drīkst utilizēt kanalizācijā.Organisks maisījums no kukurūzas un graudaugiem, to dabīgās cietes un lipekļa, kas veido cietus kamoliņus.Kamolam nonākot lielā ūdens daudzumā, ciete un lipeklis izšķīst.Ka..
6,60€
Bez nodokļa:5,45€
Ražotājs: Ražots Latvijā Produkta kods: skaidas-gr
Koka pakaiši dzīvniekiem - universāla pildviela tualetēm un būriem. Ideāls risinājums, ja dzīvojat mājā, kurā ir dažādi dzīvnieki.Videi draudzīgi.Piemēroti kompostēšanai.Nesatur ķīmiskās un toksiskās vielas.Pildviela ir piemērota: kaķiem, trušiem, kāmjiem, šinšillām, seskiem, jūrascūciņām, putniem.R..
12,34€
Bez nodokļa:10,20€
Ražotājs: Ražots Latvijā Produkta kods: den01
Bio Universal ekoloģiski tīri dabīgi pakaiši dzīvniekiem. Sastāvā: 100% mīkstas skaidas.100% bioloģiski sadalās, var sadedzināt, izmest kompostā vai ierākt dārzāNesatur ķīmiskās vielas, absolūti drošs kaķiem, grauzējiem, bruņrupučiem un putniemEkonomiski – absorbcijas spēja ir 2 reizes augstāka, nek..
4,70€
Bez nodokļa:3,88€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)