info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Nomierinoši līdzekļi

Līdzeklis kucēm meklēšanās laikā Trixie Bitch Spray (175 ml)
Priekšpasūtījums
Ražotājs: Trixie Produkta kods: 2927
Līdzeklis kucēm meklēšanās laikā - Trixie Bitch Spray, 175ml Aktīvā viela: 5 g/kg geraniums. Līdzeklis neitralizē meklēšanās cikla laikā izdalīto smaku kucēm. Tas mazina suņu uzmanības pievēršanu kucēm. Lietošanas norādjumi: meklēšanās cikla laikā, jau no paša sākuma, veiciet apstrādi ar līdzekli ap..
4,66€
Bez nodokļa:3,85€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13549
Līdzeklis meklēšanas laikā - Beaphar No Love Spray, 50ml - Aerosols met aliskā flakonā ir ļoti ērts lietošanā un to ir ērti nēsāt līdzi. Līdzelis neietekmē dzīvnieka hormonālo ciklu un meklēšanas gaitu. Lietošanas biežums un daudzums nav ierobežots. Lietošana: Izmantojiet līdzekli visā meklēšanās pe..
8,98€
Bez nodokļa:7,42€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13229
Nomierinošs līdzeklis suņiem - Beaphar No stress Dog Collar Garums: 65 cm Nomierinoša kaklasiksna suņiem ar baldriāna sakņu ekstraktu. No Stress Collar - nomierinoša kaklasiksna suņiem, kas balstās uz ēteriskām eļļām. Kaklasiksna iedarbojas nomierinoši uz suņiem, kas ir stresa vai spēcīga nemiera st..
7,01€
Bez nodokļa:5,80€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13912
Nomierinošie pilieni - Beaphar No Stress Spot On. Beaphar No Stress Spot On - Balderjāņa ekstrakts palīdz samazināt stresa līmeni suņiem. Balderjānai piemīt nomierinoša iedarbība. Kapsula lēni izšķīst, pateicoties tam, nomierinošā iedarbība paildzinās. Beaphar No Stress Spot On lieto gadījumos, kad ..
8,17€
Bez nodokļa:6,75€
Ražotājs: Beaphar Produkta kods: 13218
Nomierinošs līdzeklis suņiem un kaķiem - Beaphar No stress Tablets Dog/Cat. Nomierinošas tabletes kaķiem un suņiem ar baldriāna sakņu ekstraktu. No Stress Tablets – naturāls nomierinošs līdzeklis uz augu bāzes (melisa, rozmarīns, liepa, apiņi). Rekomendē visu vecumu suņiem un kaķiem stresa noņemšana..
7,05€
Bez nodokļa:5,82€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)