info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Barība zivīm

Ražotājs: Sera Produkta kods: 07156
Barība dīķu zivīm – Sera color pond sticks 1000ml.SERA pond color sticks uzlabo visu veidu zelta zivju un auksto ūdens zivju krāsojumu akvārijā un dīķī.Apstrādāti saudzīgā veidā diedzēti kviešu un spirulīna padara šo barības veidu īpaši viegli sagremojamu.Dabiski minerāli, mikroelementi un vitamīni ..
4,77€
Bez nodokļa:3,94€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00210
Pamatbarība lieliem cichlidiemSera Cichlids Sticks Nature ir pamatbarība, kas nesatur krāsvielas un konservantus un sastāv no maigi veidotiem kociņiem lieliem visēdājiem cichlidiem, piemēram, daudzām Dienvidamerikas sugām un citām lielām zivīm.Nūjas ir īpaši garšīgas, pateicoties lielajam optimāli s..
15,85€
Bez nodokļa:13,10€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00391
Barība cihlīdām zālēdājām.Zaļās granulas mazākām cihlīdām zālēdājām.Sera Granugreen – pamatbarība sastāv no granulām, ar rūpīgu izejvielu apstrādi, kas paredzētas mazākām cihlīdām (ieskaitot daudzveidīgās Austrumāfrikas sugas), kas pārsvarā pārtiek no augiem un perifitona.Barībā iekļautas augstas kv..
1,16€
Bez nodokļa:0,96€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00401
Barība zivīm – Sera Granured, 20 gGranulēta barība ar augstu olbaltumvielu saturu ir paredzēta austrumu āfrikas cihlīdu ikdienas barošanai.Zivis pāriet uz šo pārtiku bez problēmām.Pārtika saglabā savu formu un tādējādi ir pievilcīga zivīm pēc grimšanas.Ir ieteicams barot pietiekamā daudzumā vairākas..
1,42€
Bez nodokļa:1,18€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00392
Pamatbarība Austrumāfrikas cichlidiemSera Granugreen Nature ir pamatbarība, kas sastāv no maigi sagatavotām granulām bez krāsvielām un konservantiem maziem cichlidiem, kas galvenokārt barojas ar augiem un perifitoniem. Tās ir daudzas Austrumāfrikas cichlid sugas.Augstas kvalitātes augu izcelsmes pro..
7,15€
Bez nodokļa:5,91€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00103
Smalkas granulas ar dabisko astaksantīnu (50 mg/kg barības) cīnītājzivīm (gailišiem)Sera BettaGran Nature ir labi sagremojama krāsaina barība bez krāsvielām vai konservantiem labirinta zivīm, piemēram, Bettas.Krāsu attīstība tiek nodrošināta virzītā un dabiskā veidā ar augstas kvalitātes sastāvdaļām..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00104
Smalkas granulas ar dabisko astaksantīnu (50 mg/kg barības) cīnītājzivīm (gailišiem)Sera BettaGran Nature ir labi sagremojama krāsaina barība bez krāsvielām vai konservantiem labirinta zivīm, piemēram, Bettas.Krāsu attīstība tiek nodrošināta virzītā un dabiskā veidā ar augstas kvalitātes sastāvdaļām..
3,97€
Bez nodokļa:3,28€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 07126
Barība dīķa zivīm – Sera Koi Royal LargeSabalansēta pamatbarība Koi karpām barošanai visu gadu.Sabalansēta pamatbarība, kas pilnībā atbilst Koi un citu dīķu zivju ēdināšanas vajadzībām.Tā nodrošina strauju augšanu un labi uzsūcas zivju organismā.Dabīgo minerālvielu, mikroelementu un vitamīnu sabalan..
17,12€
Bez nodokļa:14,15€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 07115
Barība dīķa zivīm – Sera Koi Royal Medium, 1000 mlSabalansēta pamatbarība Kojām.Vidēja izmēra granulas no Sera.Barība nesaduļķo ūdeni.Sabalansēta pamatbarība, kas pilnībā atbilst Koi un citu dīķu zivju ēdināšanas vajadzībām.Tā uzlabo zivju krāsu, augšanu, imunitāti.Dabīgo minerālvielu, mikroelementu..
7,61€
Bez nodokļa:6,29€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 07110
Pamatbarība optimālai koi attīstībai līdz 12 cmSera Koi Royal Nature mini (2 mm) ir galvenā barība, kas sastāv no granulām, kas iegūtas, rūpīgi apstrādājot izejvielas, bez krāsvielām un konservantiem.Noderīgas barības sastāvdaļas, piemēram, omega taukskābes un imunitāti stiprinoši mannanoligosaharīd..
7,94€
Bez nodokļa:6,56€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 07070
Barība dīķa zivīm – Sera Pond Flakes 1000mlIdeāla pārslveida pārtika dīķos mītošām dažādām zivīm, īpaši mazām zivīm.Sabalansētais sastāvs atbilst daudzu zivju veidu prasībām.Maiga apstrāde nodrošina, ka tiek saglabātas vērtīgas sastāvdaļas (piemēram, omega-taukskābes, vitamīni un minerālvielas).Sera..
5,54€
Bez nodokļa:4,58€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 07150
Dabiska pamatbarība mazajiem dīķu storēmSera stores granulas Nature ir galvenā barība, kas sastāv no granulām, kas iegūtas rūpīgā izejvielu apstrādē, bez krāsvielām un konservantiem, maziem stores izmēriem līdz aptuveni 40 cm.Barības saturs un struktūra visvairāk atbilst stores uztura vajadzībām. Au..
12,81€
Bez nodokļa:10,59€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 49 (Kopā lapu - 5)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija...