info@ZooTop.lv
Jūsu grozs

Sausā barība

Ražotājs: Sera Produkta kods: 00210
Pamatbarība lieliem cichlidiemSera Cichlids Sticks Nature ir pamatbarība, kas nesatur krāsvielas un konservantus un sastāv no maigi veidotiem kociņiem lieliem visēdājiem cichlidiem, piemēram, daudzām Dienvidamerikas sugām un citām lielām zivīm.Nūjas ir īpaši garšīgas, pateicoties lielajam optimāli s..
15,85€
Bez nodokļa:13,10€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00391
Barība cihlīdām zālēdājām.Zaļās granulas mazākām cihlīdām zālēdājām.Sera Granugreen – pamatbarība sastāv no granulām, ar rūpīgu izejvielu apstrādi, kas paredzētas mazākām cihlīdām (ieskaitot daudzveidīgās Austrumāfrikas sugas), kas pārsvarā pārtiek no augiem un perifitona.Barībā iekļautas augstas kv..
1,16€
Bez nodokļa:0,96€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00401
Barība zivīm – Sera Granured, 20 gGranulēta barība ar augstu olbaltumvielu saturu ir paredzēta austrumu āfrikas cihlīdu ikdienas barošanai.Zivis pāriet uz šo pārtiku bez problēmām.Pārtika saglabā savu formu un tādējādi ir pievilcīga zivīm pēc grimšanas.Ir ieteicams barot pietiekamā daudzumā vairākas..
1,42€
Bez nodokļa:1,18€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00392
Pamatbarība Austrumāfrikas cichlidiemSera Granugreen Nature ir pamatbarība, kas sastāv no maigi sagatavotām granulām bez krāsvielām un konservantiem maziem cichlidiem, kas galvenokārt barojas ar augiem un perifitoniem. Tās ir daudzas Austrumāfrikas cichlid sugas.Augstas kvalitātes augu izcelsmes pro..
7,15€
Bez nodokļa:5,91€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00103
Smalkas granulas ar dabisko astaksantīnu (50 mg/kg barības) cīnītājzivīm (gailišiem)Sera BettaGran Nature ir labi sagremojama krāsaina barība bez krāsvielām vai konservantiem labirinta zivīm, piemēram, Bettas.Krāsu attīstība tiek nodrošināta virzītā un dabiskā veidā ar augstas kvalitātes sastāvdaļām..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00104
Smalkas granulas ar dabisko astaksantīnu (50 mg/kg barības) cīnītājzivīm (gailišiem)Sera BettaGran Nature ir labi sagremojama krāsaina barība bez krāsvielām vai konservantiem labirinta zivīm, piemēram, Bettas.Krāsu attīstība tiek nodrošināta virzītā un dabiskā veidā ar augstas kvalitātes sastāvdaļām..
3,97€
Bez nodokļa:3,28€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 01240
Garšīgs barības maisījums akvārijiem ar jauktu zivju kopienuSera FD Mixpur ir lielisks kā gardēdis ēdiens akvārijiem ar jauktām zivju kopienām. Barības organismu maisījums Daphnia, Tubifex, Bloodworms un Krill, kas arī ir ļoti populāri starp zivīm savvaļā, piedāvā katrai zivij kaut ko atbilstoši viņ..
6,32€
Bez nodokļa:5,22€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00516
Pamatbarība, kas sastāv no čipsiem ar 4% kukaiņu miltiemSera Vipachips Nature ir pamatbarība, kas sastāv no ātri grimstošām skaidām bez krāsvielām un konservantiem visām zivīm, kas barojas no grunts.Tas satur kukaiņu miltus kā augstas kvalitātes atjaunojamo olbaltumvielu avotu. Sabalansēts sastāvs a..
1,78€
Bez nodokļa:1,47€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00920
Pie stikla piestiprinātas tabletes ar 24% spirulīnas aļģēm veselīgai gremošanai un vitalitāteiSera Premium Spirulina Tabs Nature ir augu barība, kas nesatur krāsvielas un konservantus, tablešu veidā, kas piestiprinātas pie stikla. Ideāli piemērots pārsvarā zālēdājiem zivīm un bezmugurkaulniekiem sal..
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00540
Tablešu barība samiem ar 4% gammarus un vitamīniem bagātām jūraszālēmSera Viformo Nature ir sams barība, kas nesatur krāsvielas un konservantus, rūpīgi apstrādātu izejvielu tablešu veidā, kas paredzēta visiem samiem un citām grunts barojošām zivīm, kuras barību meklē uz zemes.Barojošs un viegli sagr..
6,09€
Bez nodokļa:5,03€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00420
Uz stikla piestiprināts gardums ar 7% krilu veselīgai šķirneiSera O-nip FD mix Nature ir gardums bez krāsvielām un konservantiem, rūpīgi apstrādātu izejvielu veidā, kas piestiprināts pie akvārija stikla sienas ar vieglu pirksta spiedienu. Tas ļauj novērot pat viskautrīgākās zivis barošanas procesā.Š..
2,80€
Bez nodokļa:2,31€
Ražotājs: Sera Produkta kods: 00514
Barība zivīm – Sera Vipachips, 100 ml/37gBarība čipsu veidā visu veidu grunts zivīm, ko ražo pēc īpašām tehnoloģijām.Nokļūstot ūdenī, čipsi ilgstoši saglabā savu formu un nešķīst, kā arī neduļķo ūdeni.Barības sastāvs ļauj nodrošināt akvārija iemītniekus ar visu nepieciešamo uzturvielu daudzumu.Lieli..
4,54€
Bez nodokļa:3,75€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 22 (Kopā lapu - 2)